Stavebníctvo
Ivan Danko
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Bzenica
- Od roku
- 2007
- IČO
- 43 679 765
Ivan Danko
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 966 01 Bzenica
- Na trhu od
- 12. júla 2007
- IČO
- 43 679 765
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 19
- rokov na trhu
- 2007
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ivan Danko
Ivan Danko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bzenica. Podniká od 12. júla 2007.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ivan Danko
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 679 765
- Dátum vzniku
- 12. júla 2007
- Miesto podnikania
- 966 01 Bzenica
- Živnostenský register
- Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-12070
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ivan Danko zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ivan Danko?
Miesto podnikania je v obci 966 01 Bzenica.
Čím sa Ivan Danko zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Ivan Danko?
IČO je 43 679 765.
Odkedy podniká Ivan Danko?
Podnikanie začalo 12. júla 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.